User login

  • 10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ

    Lasīt

  • LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR

    Lasīt

  • FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

    LasītLasīt
10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ
LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR
FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

Iebūvējamie putekļusūcēji

Centralizētie putekļu sūcēji

Ja būvējat māju vai plānojat to remontēt aicinām iepazīties ar labāko tīrības risinājumu – centralizēto putekļu sūcēju.

Kas ir iebūvējamais putekļu sūcējs un kā tas darbojas?

Centralizētais putekļu sūcējs tiek uzstādīts ēkas pagrabā vai saimniecības telpā un izmantojot cauruļvadu sistēmu savienots ar īpašu rozeti. Telpas uzkopšanas laikā pie rozetes tiek pievienots putekļu sūcēja elastīgā caurule ar tradicionālo tīrīšanas uzgali.

Telpu tīrīšana ir tāda pati, kā ar parasto putekļu sūcēju. Atšķirīgais ir tas, ka putekļi tiek novadīti atsevišķā telpā uz centralizēto putekļu sūcēju. Gaiss telpās paliek nemainīgi svaigs, bet pārējie mājas iedzīvotāji netraucēti var skatīties savas iemīļotākās filmas vai lasīt grāmatu, jo iebūvētais putekļusūcējs atrodas pagrabā, saimniecības telpā vai garāžā. Tam ir iebūvēts tekstila auduma filtrs, kurš nav jāmaina un putekļi tiek novadīti tvertnē ar ciklona sistēmas palīdzību.

Veselība – ko tas Jums nozīmē?

Tīrot ar parasto putekļsūcēju apkārt esošie putekļi tiek "izdzenāti" - pacelti gaisā un pēc neilga laika atkal nosēžas uz virsmām. Tikai 50% no visiem putekļiem tiek iesūkti putekļusūcējā. vismaz 1% pašu sīkāko putekļu tiek caur visiem filtriem un nonāk atpakaļ telpās. Neredzamo mikroputekļu daļiņas nākas elpot vēl vairākas stundas pēc telpu tīrīšanas. Tas vājina cilvēka darbaspējas. 50 % putekļu tiek aizturēti augšējos elpceļos un vēlāk izdalās klepojot vai šķaudot. Taču kaitīgās gāzes netiek izelpotas, jo ātri izšķīst asinīs un tiek iznēsātas pa organismu. Arī sīkās putekļu daļiņas var būt par iemeslu dažādām saslimšanām. Iebūvētie putekļusūcēji savāc arī pašus mazākos putekļus.

Cik maksā komforts?

Parastajam putekļu sūcējam regulāri jāmaina filtri. Tie ir dārgi un ne vienmēr atrodami veikalā pie mājas. Mūsu piedāvātajam iebūvējam putekļu sūcējam vispār nav nepieciešami filtri, tos nav jāmaina un jātīra. Gaisu no putekļiem atdala ciklona sistēma pašā putekļusūcējā jūsu mājas pagrabā. Papildu auduma filtrs tiek attīrīts automātiski ar patentētu metodi putekļu sūcēju ieslēdzot un izslēdzot.

Kluss vakars…

Vai esat mēģinājuši gulēt, klausīties mūziku vai skatoties televizoru kad notiek māju uzkopšana? Tas nav iespējams. Dažu putekļu sūcēju radītais troksnis ir nepanesams un jūs nedzirdēsiet durvju vai telefona zvanu. Iebūvētais putekļu sūcējs darbosies pagrabā vai garāžā, kamēr jūs tīrāt istabu un klausāties mūziku.

Bīstamie manevri

Velkot sev līdzi parasto putekļu sūcēju, pavisam viegli varat sabojāt istabas stūrus, jaunās mēbeles un nejauši izaut iebūvētās rozetes, elektrības vadu nejauši nostiepjot. Nemaz nerunājot par tā uznešanu otrajā stāvā. Iebūvēto putekļu sūcēju īpašnieki noteikti nesaprastu, par ko vispār ir runa.

Serviss un montāža

SIA Direct distribution pārstāv beļģu ražotāju Elek Trends, kas jau 35 gadus ražo iebūvētos putekļu secējus. Saviem klientiem piedāvājam iegādāties sistēmu, kas atvieglos telpu uzkopšanu un nodrošinās patīkami tīru gaisu. Iebūvēto putekļu sūcēju sistēma spēj savākt 99% putekļus, jo sistēma atrodas palīgtelpās, kur tiek izvadīti pat putekļu mikro daļiņas. Neviens cits putekļu sūcējs nevar konkurēt ar šo sistēmu.

Mēs pārdodam, uzstādām un garantējam sistēmas darbspēju. Ieteicam sazināties ar mums vai atsūtīt mājas plānu visu pārējo izdarīsim mēs saskaņā ar Jūsu vēlmēm un ievērojot termiņus.