User login

 • 10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ

  Lasīt

 • LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR

  Lasīt

 • FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

  LasītLasīt
10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ
LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR
FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

Siltās grīdas un sienas

Siltās grīdas

Visu mūsu silto virsmu risinājumu pamatā ir ūdens – apkures sistēma. Sistēmas nevainojamai darbībai svarīgākais posms ir projektēšana.

Silto grīdu ieklāšanas veidu izvēlas atšķirībā no

 • grīdas seguma veida – betona, noblietētas smilts, koka pārsegumu segums.
 • Silto grīdu pielietojuma veida – privātmājas, noliktavas, rūpnīcas iekštelpas, āra laukumu apsilde, futbola laukuma apsilde, hokeja laukuma apsilde u.c

Mūsu speciālisti aprēķinās nepieciešamo cilpu garumu un soli, kā arī ieteiks visefektīvāko cauruļu ieklāšanas veidu. Mēs piedāvājam sistēmu montāžu, kā arī komplektējam materiālus privātpersonām, montāžas firmām un tirdzniecības uzņēmumiem. Piedāvāsim Jums labāko cenu un kvalitāti.

Siltās sienas

Par šo apkures veidu, daudzi runā, bet tik pat daudzi baidās tās montēt, jo nav īsti pieredzes. Mēs piedāvājam drošu pārbaudītu sistēmu, turklāt mūsu speciālists palīdzēs izvēlēties piemērotāko cauruļu stiprināšanas veidu un izvietojumu sienās.

Salīdzinot ar siltajām grīdām, kurām siltuma atdeve ir līdz pat 100W/m2, siltās sienas spēj nodrošināt līdz 50W/m2. Ņemot vērā šo apstākli, siltās sienas kalpo kā papildus apkures veids mājā. Māju īpašnieki, kuri ir savā projektā paredzējuši siltās sienas, nezina ko nozīmē aizsvīdis spogulis vannas istabā. Viņi brīnās arī par stāstiem, ka dvieļi mēdz būt mitri un neizžuvuši.

Silto virsmu projektēšana, tirdzniecība un montāža

Mēs piedāvājam sistēmas projektēšanu, tirdzniecību un montāžu. Mūsu speciālisti tiekoties ar klientu birojā vai tieši objektā izvērtēs nepieciešamību izvēlēties vispiemērotāko virsmu apsildes veidu, tā lai Jūs savā mājoklī justos ērti un komfortabli.

Mūsu darbinieki labprāt uzklausīs Jūsu vēlmes un ieceres, tiksies ar Jums vai Jūsu arhitektu, projektētāju vai būvuzraugu Jūsu objektā un palīdzēs kvalitatīvi īstenot Jūsu ieceres.