User login

  • 10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ

    Lasīt

  • LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR

    Lasīt

  • FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

    LasītLasīt
10 GAB. LED SLIEŽU PROŽEKTORI (Track Light) COB ĻAUJ IEEKONOMĒT LĪDZ PAT 1800 EUR GADĀ
LED PANEĻI PIEMĒROTI VISA VIEDA GRIESTIEM, SIENĀM UN IZMANTOJOT KĀ DIZAINA ELEMENTU. VIEGLA INSTALĀCIJA UN PIESLĒGŠANA. CENAS SAKOT NO 12.99 EUR
FUNKCIONĀLAIS APGAISMOJUMS MĒBELĒM PILNVEIDOS TELPAS DIZAINU! PIEMĒROTS PLAUKTIEM, SKAPJIEM, VIRTUVĒM UN CITĀM MĒBELĒM.

Ūdens attīrīšana un mīkstināšanaLatvijā galvenie ūdens „rezervuāri” ir upes, ezeri un pazemes krātuves. Bieži vien ūdens ir ciets, ar augstu dzelzs saturu, kā arī neatbilsts kvalitātes standartiem. Šāds ūdens ilgtermiņā bojā santehniku, rada zaudējumus boileru un ūdens sildītāju katlakmens dēļ.

Ciets vai kaļķains ūdens – viena no visbiežāk minētajām ūdens problēmām. Vairāk nekā 60% no zemē esošā ūdens veido pazemes ūdens, kurš, sūcoties dziļumā, no grants piesātinās ar dažādiem minerāliem, tostarp arī ar kalciju un magniju. Šo cieto minerālu daudzums ūdenī nosaka ūdens „cietību”.

Lai tas būtu derīgs lietošanai, šo ūdeni nepieciešams speciāli apstrādāt. Mēs varam palīdzēt 95% gadījumu, jo faktiski jebkuru ūdeni ir iespējams ar dažādu tehnoloģiju palīdzību attīrīt līdz dzeramā ūdens kvalitātes standartiem.

Lai to varētu veikt, ir nepieciešams uzzināt kādas vielas esošajā ūdenī ir, tam nepieciešama detalizēta ūdens parametru analīze, kurā ir redzamas konkrētas koncentrācijas cietībai, dzelzij, mangānam, sulfātiem un organiskajām vielām. Faktiski pēc šiem ķīmiskajiem parametriem un Jūsu aptuvenā ūdens patēriņa tiek piemeklētas iekārtas, kas ilgtermiņā veiks ūdens attīrīšanu vismaz turpmākos 6-8 gadus.

Mēs esam pārliecināti, ka mēs varam piedāvāt Jums vislabāko risinājumu un cenu par ūdens sagatavošanas iekārtām!