User login

 1. Visām mūsu veikalā www.add4.lv  pirktajām precēm ir garantija divi gadi, juridiskām personām viens gads, ar izņēmumu gadījumos, kad prece tiek piedāvāta ar samazinātu garantijas laiku, par ko tiek informēts klients
 2. Lai garantija būtu spēkā, obligāti ir jāuzrāda pirkuma apliecinošs dokumenta oriģināls (kases čeks, pavadzīme).
 3. Garantija neattiecas uz preces mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces pielietošanas procesā.
 4. Garantijas remonts netiks veikts precēm, kas bojātas ūdens ietekmē, ja uz to korpusa nebūs norādes „ūdensizturīgs”.
 5. Pārdotās preces papildus piederumiem, aksesuāriem un barošanas elementiem, kas ietilpst preces komplektācijā (piemēram, drošinātāji, austiņas, mikrofoni, akumulatori, lādētāji, antenas, tālvadības pulti, saslēgšanas vadi un t.t.), kā arī stikla, porcelāna un papīra daļas, un ar roku kustināmas plastmasas detaļas, kuru nolietošanās ir normāla parādība;
 6. Ražotājs tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas.
 7. Garantijas saistības tiek anulētas, ja pircējs nevar uzrādīt čeku vai pavadzīmi ar pārdošanas datumu un pilnvarotā pārdevēja zīmogu.
 8. Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.
 9. Interneta veikals www.add4.lv nesedz transporta izmaksas atgrieztajām precēm.
 10. Lai atgrieztu preci, Jums jāsazinās ar  interneta veikaluwww.add4.lv  un jāvienojas par preces atgriešanas laikiem un veidu.
 11. Naudas atgriešanas gadījumā, nauda tiek atgriezta 14 darba dienu laikā, no brīža, kad prece ir atgriezta, pie noteikuma, ka precei un tās iepakojumam nav redzamu bojājumu.

Ar cieņu, interneta veikals www.add4.lv